Over ons

Onze fascinatie voor bouwtechniek vertaalt zich in het creëren van effectieve en innovatieve oplossingen, de sterke bouwtechnische detaillering en de praktische uitvoering van ontwerpen. Bij onze engineering en uitwerking staan integraliteit, kwaliteit, technisch en esthetisch voorop.

Team

bureauEAU bestaat uit een deskundig team van bouwkundigen en technisch specialisten op het gebied van BIM, bouwfysica, duurzaamheid, tekensoftware en bouwregelgeving. Ervaren projectleiders, die talrijke complexe bouwplannen succesvol hebben begeleid, maken het team compleet.

Jorg Barten

Jorg Barten

Technisch ontwerper, projectleider

j.barten@bureauEAU.nl

040 2005 328

Rob van den Broek

Technisch ontwerper

r.vandenbroek@bureauEAU.nl

040 2005 335

Pascal Croes

Technisch ontwerper, projectleider

p.croes@bureauEAU.nl

040 2005 330

Marco de Groot

Hoofd Technisch Ontwerpteam

m.degroot@bureauEAU.nl

040 2005 320

Tom Kuipers

Directeur

t.kuipers@bureauEAU.nl

040 2005 300

Ilona Lammers

Ilona Lammers

Technisch ontwerper

i.lammers@bureauEAU.nl

040 2005 322

Michael Louter

Technisch ontwerper, projectleider

m.louter@bureauEAU.nl

040 2005 325

Danny Martens

Technisch ontwerper

d.martens@bureauEAU.nl

040 2005 331

Harrie Raijmakers

Technisch ontwerper

h.raijmakers@bureauEAU.nl

040 2005 323

Genesis Redd, Modelleur

Genesis Redd

Modelleur

g.redd@bureauEAU.nl

040 2005 332

Annette Romijn

Personeelsfunctionaris

a.romijn@diederendirrix.nl

040 2005 317

Thijs Swinkels

Thijs Swinkels

Technisch ontwerper

t.swinkels@bureauEAU.nl

040 2005 327

Kay Waelen

Technisch ontwerper

k.waelen@bureauEAU.nl

040 2005 324

Andre Wijnhoven

André Wijnhoven

Technisch ontwerper, BIM-expert

a.wijnhoven@bureauEAU.nl

040 2005 321

Ruud van der Zanden

Technisch ontwerper

r.vanderzanden@bureauEAU.nl

040 2005 329

Partners

We werken intensief samen met onze bouwpartners, waaronder aannemers, installatieadviseurs, constructeurs, bouwfysisch adviseurs en architecten. Of het nu engineer & build opgaven betreft, of traditionele samenwerkingsverbanden; bureauEAU is doordrongen van het belang van goede samenwerking.

abt
adams
Aronsohn
Burgt Bouw
Deerns
Franken
Huisman & van Muijen
K+ Adviesbureau
Nelissen
Tielemans
Van de Laar

Opdrachtgevers

Opdrachtgevers benaderen ons vanwege onze ervaring en knowhow. Zij willen de zekerheid dat bouwplannen accuraat worden uitgewerkt. Omdat wij consequent het belang van het project voor ogen hebben kunnen we de gewenste kwaliteit garanderen.

BAM
DELA
Foolen & Reijs
AM Vastgoed
Heijmans
Koraal Groep
Stam & De Koning
TU Eindhoven
Van Wijnen

Amber

bureauEAU maakt gebruik van de 100% elektrische deelauto’s van Amber.
Hebben is uit, delen is het nieuwe bezit!

Green Business Club

bureauEAU is Proud Member van de Green Business Club Eindhoven Spoorzone.